Біохімік, старший науковий співробітник в Інституті ботаніки ім. Холодного, досліджую фотосинтез у різних проявах. Люблю застосовувати в роботі отримані в школі й університеті знання з точних наук. Люблю і вивчаю самостійно інформатику, програмування, електроніку у всіх проявах. Оскільки парк приладів невеликий і потребує ремонту/вдосконалення, завжди є можливість поєднати хобі з роботою, був би тільки час.

Моя мрія – DIY PAM-флуорометр – прилад для вимірювання варіабельної флуоресценції хлорофілу а. Над приладом для вимірювання кінетики індукції флуоресценції теж працюю, у тому числі трохи допоміг Ігорю Панасу. Ще працюю над DIY полярографом для вимірювання концентрації кисню і водню у газах і розчинах, над СО2-газоаналізаторами, прецизійними магнітними мішалками та іншими дрібничками. Плати пиляю на міні ЧПК станочку, майже всі електронні вироби – на Arduino, ранні версії – на транзисторах і операційних підсилювачах. Робочі макети всіх приладів є або були у мене, деякі щоденно трудяться в нашій лабораторії. До 3D друку долучився тільки рік тому.

Разом з Ігорем Панасом працюємо над метеостанціями та флуорометром хлорофілу. При виготовленні полярографів звертався до Олександра Гонтаренка.

Люблю майструвати, а ще більше – програмувати. Сам процес цікавий, що ще потрібно для мотивації? Цікаво застосовувати знання для покращення побуту вдома.

Що планую реалізувати у майбутньому — поки секрет 😊

Не вистачає приміщення для майстерні, трохи грошей і багато часу 😊

Буду демонструвати дрібні приспособи – ручки, штативчики, гачки, корпуси. Деякі моделі – з інтернету, деякі сам намалював, 50/50