Біотехнолог, молодший науковий співробітник в Інституті біохімії ім. Палладіна. Захоплююсь флуоресцентною спектроскопією. Але ще ефективніше захоплюватися нею виходить за допомогою саморобних приладів – від тримачів пробірок до проточних флуориметрів. Коли ідеї нових гаджетів з`являються одна за іншою – немає часу на зайві роздуми – потрібно одразу друкувати на 3Д-принтері.

Проект, якщо його можна так назвати, це 3Д-дручна майстерня в біохімічній лабораторії. Друковані деталі повертають до життя старі прилади; сильно полегшують роботу, коли дуже швидко треба зробити установку для експеримента або прототип; ну і просто дають можливість стильно втілити свої ідеї у створенні наукових гаджетів.

В команді крім м.н.с’а віддано працюють двоє першокурсників КПІ. Час від часу трудовий колектив підкріплюють учні МАНівці (члени Малої Академії Наук)

Найцікавіше це відчуття, які виникають коли ти із купи радіодеталей, залізяччя і кілограмів філаменту створюєш потрібну річ. Відчуття долання викликів. Відчуття, коли ідея за декілька годин вже має своє фізичне втілення.

Планую ще більше корисних гаджетів. Їх розповсюдження для популяризації науки, для підвищення якості навчального процесу.

Щоб розвиватися потрібні металообробні верстати (ЧПК або з ручним керуванням) могли б підняти роботу на новий по якості рівень

Буду демонструвати прототипи оптичних вимірювальних приладів, різноманітні дрібниці, які полегшують роботу в лабораторії. Буду ділитися досвідом у їх створенні і мотивувати до DIY.

Мій канал на YouTube https://www.youtube.com/channel/UCnst2KI8hrVS6k_h03B4KyQ