Приватно-гроадське партнерство, New Lab, відкрили 84000 кв. футів відновленої індустриальної будівлі у Брукліні, де розмістилося 80 компаній. Фото Credit Vincent Tullo для The New York Times

StrongArm Technologies, стартап з Брукліна, робить «ерго-скелетони» які трохи схожі на футуристуну версію ременів підтримки спини, які вдягають працівники складів.

Вбудовані сенсори моніторять рухи працівників, штучний інтелект використовує цю інформацію щоб запропонувати відпочити, зробити розтяжку чи змінити положення — такий автоматизований тренер з запобігання травм спіни (травми спини коштують Америці $250 мільярдів на рік, $65000 за інцедент, та ціна зростає).

StrongArm, молода компанія всього з 20 працівниками, є однією з нової хвилі стартапів які виробляють всі різновиди пристроїв, які дозволяють зазирнути у майбутнє виробництва хайтек заліза у містах Америки.

Дом компанії в Брукліні це величезна відновлена промислова будівля, де під час другої світової війни будували військві кораблі. Зараз приміщення спрямовано на комерціалізацію hardware-стартапів цифрової ери.

New Lab, державно-приватне партнерство, відкрила двері в 84000 квадратних футів простору в минулому червні. Зараз має 80 резидентів з різних галузей промисловості на різних стадіях розвитку, але вони, як правило: мають від трьох до 20 працівників.

StrongArm Technologies, стартап з Брукліна, виробляє “ерго-скелетони” ремені підтримки спини. Фото Vincent Tullo для The New York Times

Минулого тижня New Lab анонсували преєднання 14 їх компаній, включаючи StrongArm, до міської технологічної ініціативи з відділом розвитку економіки міста New York(the New York City Economic Development Corporation). Мета ініціативи — генерувати технології для міських викликів, від проблем з трафіком до вирощування їжи.

«Ми хочемо щооб вони не тільки винаходили технології у Нью Йорку, ми хочемо щоб вони також запроваждували їх у Нью Йорку», каже Alicia Glen, заступник мера Нью Йорку з економічного розвитку.

Те, що вам не потрібно бути гігантською компанією, щоб мати гарний hardware-проект, було очевидним протягом багатьох років ярмарків Maker Faire, де винахідники демонстрували свої домашні інженерні проекти. Минулого року більше мільйона людей відвідало ярмарки Maker Faire у всьому світі.

Ентузіасти та аматори мають велике значення для технологій. Хоббіст вів революцію персональних комп’ютерів, перш ніж вона перетворилася на величезну індустрію.

Частина дуга.