Plexiwire – це молодий український виробник матеріалів для 3D-друку, що динамічно розвивається.

Постійне розширення асортименту та вдосконалення хімічного складу продукції засноване на уважному відношені до запитів споживачів, що є основним фактором розвитку нашої компанії.

Ми – одна з перших компаній в Україні, яка налагодила власне виробництво матеріалів для професійного та аматорського 3D-друку.

Ключова особливість – наша команда особисто працює з таким обладнанням, що дозволяє якісно покращувати склад матеріалів і винаходити нові, ефективні рішення.

І ми не збираємося зупинятися на досягнутому …

Наша команда – це захоплені своєю справою професіонали. Протягом нашої роботи, ми намагалися сформувати якісну команду професіоналів, здатних працювати чітко і ефективно. Це було непросто, але все-таки нам це вдалося!

Наша мета – розвиток 3D-друку в Україні, так як ми впевнені, що ця технологія, буде основною для виробництва чого-небудь вже в самому найближчому майбутньому.

У планах на майбутнє — унікальні матеріали для 3D-друку.

Потрібен розвиток / розширення ринку, залучення бізнесу і найголовніше виробництва в домен 3D-друку, доступ до компонентів, які не виробляються в Україні.

Ми плануємо ознайомити відвідувачів з асортиментом нашої компанії, продемонструвати зразки та надати вичерпні відповіді на всі запитання.

Сторінка компанії
https://www.facebook.com/plexiwire/