Вже втретє мейкери України зібрались поговорити про свої досягнення, болі, виклики та перспективи. Активно представляли свої ідеї, проєкти, відповідали на питання колег та пропонували свою допомогу в пошуку рішень для нових продуктів.

Ніна Слєпкова  – власниця майстерні “Зілля мавки”  розповідає про шлях від виготовлення свого першого крему до початку продажів на маркетплейсі Make up.

Павло Матвієнко про створення симпатичного домашнього серверу, який трохи схожий на газову конфорку) Павло детально документує всі свої напрацювання і ділиться ними у блозі.

Богдан Тодчук виготовляє струнні інструменти, зокрема, гітари, з дерева, яке вже було у вжитку. На зустрічі розповідає, як рятує музичні інструменти від загибелі і які інструменти потрібні для виготовлення гітари (спойлер: навіть, цеглини і молоток згодяться для такої тонкої роботи). Більше про вироби Богдана тут.  

Дар’я Данцева розповідає про проєкт із вирощення штучної шкіри для людей, які потребують пересадки шкіри, а також про експерименти на своєму власному тілі. Більше про проєкти та експерименти Дар’ї тут.

Андрій Богун має хоббі “лазити по смітникам, сараюшкам літніх людей, пунктах прийому металу”, де знаходить нецікаві шкіряні речі і металеві штуки і робить з цього унікальні елементи гардеробу, роздивитись вироби Андрія можна тут.  

Вікторія в сфері 3d друку більше 6 років. Починала зі створення компанії Neotericcraft та з друку патріотичних значків на 3d принтері, разом із сестрою продавали ці значки і виручені кошти відправляли на допомогу для ЗСУ.  Сьогодні Вікторія мріє про створення власного 3d принтеру, який буде їздити і друкувати одразу по трьох осях.

Петро про компанію 3DWay: успіхи, виклики масштабування, перспективи друку протезів і не тільки.

Зустрічі відбуваються в рамках проєкту TOLOCAR. Tolocar: Mobile Makerspaces in Ukraine – це програма, що фінансується Федеральним урядом Німеччини Bundesministerium für wirtschaftliche Zusammenarbeit und Entwicklung (BMZ) і виконується німецьким інститутом HIWW за підтримки GIZ Ukraine