Громадська організація “Мейкер Хаб” оголошує тендер на закупівлю ноутбуків та аксесуарів для реалізації програми #Tolocar, яку фінансує Федеральний уряд Німеччини. Ця ініціатива виконується у співпраці з німецьким інститутом HIWW та підтримкою GIZ Ukraine. ГО Мейкер Хаб шукає надійного постачальника зі значним досвідом у сфері постачання техніки, який зможе задовольнити вимоги щодо якості та технічних характеристик. Тендер відкритий для українських компаній з офіційною реєстрацією та досвідом роботи не менше 2 років.

Закупівля техніки здійснюється в рамках програми #Tolocar що фінансується Федеральним урядом Німеччини і виĸонується німецьĸим інститутом HIWW за підтримĸи GIZ Ukraine.

Просимо надати комерційну пропозицію на електронну пошту зазначену в ТЗ (contact@makerhub.org) до 25 жовтня 12:00 (за київським часом).

Постачання Підрядником ноутбуків та аксесуарів (2 ноутбуки + 2 аксесуари) для ГО Мейкер Хаб має здійснюватися відповідно до нижчезазначеної технічної специфікації.

**Опис технічних вимог щодо двох одиниць ноутбуків**

Стан: Новий товар, рік виготовлення не старший за 2021 рік

Діагональ екрана: від 13″

Процесор: не має значення

Об’єм оперативної пам’яті: не має значення

Об’єм SSD: не має значення

Сумінсність: ноутбуки мають підтримувати роботу додатку Daylite CRM та технології ABM з офіційною реєстрацією цієї технології у терміни не довше ніж 3 робочі дні після придбання.

**Опис технічних вимог щодо двох одиниць аксесуарів для ноутбуків:**

2 шт перехідників з наступними характеристиками:

USB-C на Gigabit Ethernet, 4K HDMI, зарядкою USB-C, мінімум одному порту USB-A, слот для micro/SD карток.

Гарантія: Вся техніка повинна мати маркування та документи про офіційний імпорт та офіційне гарантійне обслуговування в Україні. Строк гарантії не менше одного року

Умови оплати:
Загальний бюджет закупівлі не має перевищувати ціну у еквіваленті 2600 євро за курсом НБУ
Оплата здійснюється у строк до 3 (трьох) робочих днів після доставки товару та підписання видаткових накладних.

Вимоги до підрядника
Загальні вимоги:
Офіційно зареєстрована компанія (для українських компаній — компанія має бути зареєстрована на території, підконтрольній уряду України).
Досвід роботи у сфері постачання аналогічної продукції не менше 2 років, наявність відповідних КВЕДів.
Наявність власних або партнерських сервісних центрів в Україні.

Вимоги до подання цінової пропозиції
Цінова пропозиція подається у вигляді рахунку на оплату та може бути подана тільки на всі позиції разом. Не приймаються цінові пропозиції, якщо вони не пропонують поставку товарів, які відповідають усім лотам.
Підрядник розглядає вказані технічні параметри, як мінімально прийнятні. Підрядник може пропонувати товар за лотом, який має за окремим параметром/параметрами кращі (вищі) показники, ніж вказано у цьому запиті.
Цінова пропозиція подається до ГО Мейкер Хаб
Цінова пропозиція подається не пізніше 12.00, 25.10.2023

Документи повинні бути складені українською мовою, та у електронному вигляді (у форматі PDF одним файлом) надіслані учасником на електронну адресу ГО Мейкер Хаб з темою листа «Цінова пропозиція на ноутбуки від ___ (назва Постачальника)».

До цієї Пропозиції додається:
1. Рахунок
Рахунок виписано на ГО Мейкер Хаб
На рахунку є фраза «Ціни дійсні протягом 3 днів з моменту виставлення цього рахунку»
2. Витяг про державну реєстрацію.

Звертайте вашу увагу на термін подання пропозицій – до 25 жовтня 2023 року.