В липні, у Києві, на події міксованого формату оффлайн/онлайн, любителі та професіонали робототехніки зберуться на захоплюючу зустріч – Robotics Hardware Meetup. Ця подія стане унікальною платформою для обміну ідеями та знаннями про новітні досягнення та тенденції в області робототехніки.

На зустрічі ви зможете познайомитися з провідними інженерами, дизайнерами та науковцями, які займаються розробкою/прототипуванням робототехнічного обладнання.

“Ми вважаємо, що такі зустрічі важливі для підтримки інновацій та обміну ідеями в нашій галузі,” – каже співорганізатор події Віктор Єгоров, засновник Fab Lab Mironaft. “Ми раді створити такий простір, де можна навчитися, знайти нові ідеї та партнерства.”

“На наших попереднії подіях сотні людей та команд знайшли собі інженерів, радників, фінансування, потужності для виробництва прототипів і ідеї для реалізації. Ми продовжуємо розбудовувати меййкерську спільноту за галузевими напрямками,” – додає співорганізатор зустрічей Юрій Власюк.

Очікується, що зустріч допоможе учасникам розширити їх розуміння робототехнічних систем, а також допоможе встановити важливі контакти для майбутніх проектів.

Якщо ви зацікавлені в галузі робототехніки або просто хочете дізнатися більше про те, як роботи формують наше майбутнє, ця зустріч – ідеальна нагода. Не пропустіть шансу долучитися до цього захоплюючого заходу.

Щоб зареєструватися заповніть, будь ласка, форму нижче. Дату та локацію надішлемо згодом.