Зустрічайте новий епізод мейкерського подкасту.

Цього разу говоримо з науковицею, докторкою філософії в інженерних науках, Іриною Смоліною. Ви почуєте багато цікавого про матеріалознавство, зв’язок наукової роботи та бізнесу, організацію мейкерських подій, та досвід того, як все це працює за кордоном. В першу чергу розмова змушує замислитися над тим, що насправді в Україні цілком реально налаштувати і запустити всі ті процеси, про які розповідає Ірина. І все що потрібно, лиш докласти трохи зусиль. 

Гостя випуску – Ірина Смоліна, науковиця і викладачка.

Наразі Ірина працює матеріалознавицею в Центрі передових виробничих технологій (CAMT-FPC) при Вроцлавській політехніці.

А також займається організацією міжнародної науково-промислової конференції з адитивних технологій – Additive Manufacturing Meeting (АММ).

Під час розмови гостя згадувала про:

Літню школу AACIMP, і зокрема про стрім присвячений друку 3Д, який відбувся у 2015 році. Організатором Літньої школи у 2006-2015х роках було НТСА КПІ.

Нижче залишаємо кілька додаткових ресурсів про адитивні технології. Більшість з цих джерел були згадані гостею під час розмови:

Ми шукаємо можливість збільшити команду та зробити більше корисних подій та матеріалів для мейкерського руху. Будемо дуже вдячні, якщо ви зробите невеличкий (або величкий, на ваш розсуд) фінансовий внесок на забезпечення нашої подальшої діяльності!

Також закликаємо вас підписатися на наш канал в Spotify, де виходять подкасти, та на наш канал в YouTube, де крім подкастів є й інші відео.

Або ви можете просто зараз підписатися на нашу розсилку, та отримувати дайджести з посиланнями на зустрічі, подкасти, записи подій та іншою корисною інформацією.

Другий сезон подкастів про мейкерів записується в рамках проєкту TOLOCAR

#TOLOCAR – це програма, що фінансується Федеральним урядом Німеччини і виконується GIZ за підтримки німецького інституту HIWW та у тісній співпраці з українськими та міжнародними партнерами.