У нас вийшов черговий випуск мейкерських подкастів!

У цьому епізоді говоримо з мисткинею Настею Лопатюк. Розмова вийшла дуже обширна і мабуть складно якусь основну тему. Адже всі теми переплітаються між собою та перетікають одна в одну. Адже тут і про апсайклінг (звісно з поясненням, що це взагалі таке), і про мистецьку діяльність, і про війну, і про взаємопідтримку, систематизацію роботи, краудфандингову кампанію на спільнокошті, про минуле і майбутнє. Загалом вийшла дуже змістовна, дуже цікава і дуже важлива розмова. Вмикайте прямо зараз і слухайте.

Ось лінки на те, про йшла мова в подкасті:

Інстаграм, Метафора

Платформа Острів

Велика Ідея Спільнокошт

Велика Ідея сайт

Ми шукаємо можливість збільшити команду та зробити більше корисних подій та матеріалів для мейкерського руху. Будемо дуже вдячні, якщо ви зробите невеличкий (або величкий, на ваш розсуд) фінансовий внесок на забезпечення нашої подальшої діяльності!

Також закликаємо вас підписатися на наш канал в Spotify, де виходять подкасти, та на наш канал в YouTube, де крім подкастів є й інші відео.

Або ви можете просто зараз підписатися на нашу розсилку, та отримувати дайджести з посиланнями на зустрічі, подкасти, записи подій та іншою корисною інформацією. Просто заповніть форму і натисніть кнопку “Підписатися на розсилку”

Подкасти записуються в рамках проєкту TOLOCAR

#TOLOCAR – це програма, що фінансується Федеральним урядом Німеччини і виконується GIZ за підтримки німецького інституту HIWW та у тісній співпраці з українськими та міжнародними партнерами.