Для того, щоб наша спільна робота над записом подкасту була якісною та комфортною, ми підготували чек-лист з побажаннями стосовно підготовки до запису.

Світло:

Постарайтеся забезпечити достатнє освітлення навколо себе, щоб не сидіти у темряві. Це допоможе підтримувати контакт між вами та ведучим/ою подкасту. Також, за вашої згоди ми опублікуємо на ютубі не тільки звук, а і відео цього подкасту (так розмова набагато краще сприймається глядачами).
Важливо також розміститися таким чином, щоб в кадрі вас було добре видно і не зрізалася, наприклад, голова.

Інтернет:

Уникайте використання WiFi на частоті 2,4 ГГц, оскільки багато інших пристроїв (мікрохвильовки, WiFi роутери сусідів) працюють на цій самій частоті і можуть спричиняти перешкоди. Найкраще підключатися до Інтернету за допомогою мережевого кабелю, це забезпечить стабільний сигнал. Якщо у вас немає кабелю – ми можемо вам його надіслати Новою поштою.

Переривання:

Переконайтеся, що ваші домашні тварини (коти, собаки і т. д.) нагодовані і вигуляні перед записом, а співмешканці попереджені про запис подкасту. Це допоможе уникнути непотрібних переривань.

Звук:

Якщо у вас є можливість, рекомендуємо використовувати зовнішній мікрофон. Вбудований мікрофон зазвичай надає посередню якість звуку і може бути недостатнім для якісного запису. Якщо немає зовнішнього мікрофону, то навіть дротова гарнітура буде працювати краще ніж вбудований в ноутбук мікрофон.

Під час запису тримаємо в голові те що частина людей буде саме слухати подкаст, а не дивитися. Тому показуючи об’єкт важливо проговорювати те що саме ми зараз бачимо.

Перевірте що ваші предмети навколо та меблі не генерують сторонні звуки.


Будь ласка, приготуйтесь до запису, дотримуючись цих побажань, щоб забезпечити високу якість аудіо. Якщо у вас є будь-які питання або потребуєте додаткової допомоги, не соромтеся звертатися до нас.