Ми знову запрошуємо вас на онлайн-зустріч мейкерів, де ви зможете налагодити нові зв’язки, поділитися власним досвідом та отримати багато цікавої та корисної інформації від інших учасників.

Зустріч почнеться 15 листопада о 19:00 на платформі ZOOM і триватиме приблизно півтори години.

Що планується?

Разом послухаємо короткі доповіді спікерів та позадаємо їм запитання. Час на доповідь: до 5 хв. Відповіді на запитання: приблизно 2 хв.

Навіщо це?

В першу чергу для розширення горизонтальних зв’язків. На зустрічі можна буде почути багато цікавих ідей та дізнатися про актуальні мейкерські проєкти. 

  • В якості слухача чи слухачки ви отримаєте багато корисної інформації, цікавих ідей та познайомитеся з однодумцями, які згодом зможуть вам допомогти в тій чи іншій справі. 
  • В якості спікера чи спікерки ви зможете розповісти про власний проєкт, про власний успіх чи проблеми, які треба вирішити. Таким чином ви привернете увагу до свого проєкту і матимете шанс розширити команду чи навіть знайти інвестиції. Адже не достатньо просто робити щось корисне, потрібно, щоб про ваше заняття знали й інші люди. 

Як потрапити на зустріч?

Щоб отримати запрошення, вам необхідно зареєструватися.

  • Якщо ви бажаєте розповісти про свій проєкт:

Зауважте, що кількість виступів обмежена, тому реєструйтеся просто зараз і ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

  • Якщо ви бажаєте долучитися до спільноти однодумців, почути багато корисної інформації, побачити, як взагалі відбуваються подібні події та позадавати питання спікерам

Посилання на онлайн-зустріч надійде вам на електронну пошту 15 листопада

Попередні зустрічі пройшли в приємній ламповій атмосфері, були насиченими цікавою інформацією та сприяли вирішенню певних питань, з якими стикаються мейкери. Подивитися записи попередніх зустрічей можна тут і тут.

Зустрічі проводяться в рамках проєкту TOLOCAR
#TOLOCAR – це програма, що фінансується Федеральним урядом Німеччини @bmz_bund і виконується GIZ за підтримки німецького інституту HIWW та у тісній співпраці з українськими та міжнародними партнерами.