Хочеш стати багатим – йди в айті. Хочеш стати великим – ставай мейкером

(с)Ганрі Фьйорд

Мейкери — люди, які створюють фізичні виробі власними руками та головою. Мейкерство — це хендмейд, ремесла, інженери, винахідники, митці. Мейкери приходять на Maker Faire, щоб поділитися тим, що вони роблять, надихнутися тим, що роблять інші. Мейкери спілкуються, народжують нові ідеї, створюють свою філософію створення та винаходу.

Kharkiv Mini Maker Faire — фестиваль технологій, винахідництва та креативності, свято руху «мейкерів», що проходить по всьому світу більше 10 років, а в США набув масштабу національного тренду. У Харкові вперше пройшов 5 листопада 2016 року у ХНУРЕ та зібрав близько 60 мейкерів.

Kharkiv Mini Maker Faire — це мікс науки, мистецтва, IT, ремесел, зустріч технічних ентузіастів будь-якого віку, хоббістів, інженерів, наукових клубів, авторів, художників, студентів. Сімейне свято, де будь-хто, незалежно від віку і релігійних переконань, може навчитися робити щось нове: від глиняного посуду та райдужних котиків до моделей ракет, простих мікросхем та роботів. Місце, де можна знайти однодумців, безумців, колег та партнерів.

На харківському ярмарку цього року будуть представлено:

ー інтерактивна зона Bosch, де завдяки найкращим інструментам можна буде зробити що завгодно;

ー зона компанії Plarium із величезним роботом, створеним в Харкові;

ー Inspirium — перший український рекордно-швидкістний мотоцикл, який встановив Світовий рекорд швидкості на озері Бонневіль;

ー перший харківський фаб-лаб Garage Hub;

ー школи робототехніки та програмування;

ー хімічні та фізичні експерименти;

ー гуртки моделювання;

ー роботи, дрони, 3D-друк, IoT, зелена енергія;

ー класичні ремесла (метал, дерево, глина, тощо);

ー майстер-класи для дорослих і дітей: зварювання, пайка, користування інструментами, моделювання;

ー мистецтво, музика і зйомки (акустика, інструменти, технології);

ー насичена лекційна програма. Серед спікерів:  Дінара Касько, яка створює десерти фантастичного вигляду та форм, використовуя 3D-друк; Роман Мінін, відомий харківський митець; Антон Варавін, інженер із великим досвідом, відомий проектом eCozy, приймав участь у проектуванні PetCube; Платон Дмітрієв, спів-засновник Garage Hub; Ярослав Лутицький, який із командою створює надзвичайні мотоцикли, один з котрих установив світовий рекорд швидкості на озері Бонневіль.

Подробиці – тут, зробити мейкерський камін-аут взяти участь – тут, придбати квитки – тут.

Гаряча лінія підтримки мейкерів: +38 (095) 399 8378. Питайте Антона Куліка.

 

Ніби все. Приходьте на Kharkiv Mini Maker Faire. І не хворійте!

Опубліковано з дозволу автора, оригінал статті на сайті Luk.media