📅 2 березня в приміщенні бібліотеки КПІ пройде довгоочікуваний Kyiv Maker Faire – фестиваль мейкерів, винахідників, мрійників: тих, хто створює чи хоче створювати свій продукт.

У рамках фестивалю можна буде взяти участь в майстер-класах, попрацювати з традиційним та інноваційними інструментами, провести наукові експерименти, випробувати винаходи, послухати лекції та запустити ракету разом із творцем ракетних двигунів!

Так-так, в нас і такі мейкери будуть)

Заслужений вчитель України, майстер спорту України з ракетомодельного спорту буде показувати і розказувати як це працює.

А ще ми будемо пробувати створювати меблі з картону без дорого обладнання та спеціальних навичок:

Запускати підводного робота URP – Underwater Robot Project

Це мініатюрний підводний апарат з дистанційним керуванням, може пірнати на глибину аж до 100 м. Апарат оснащений Full HD відеокамерою, трьома приводами, дома освітлювачами, цифровим горизонтом та компасом, датчиками глибини і температури.

Разом з Настею, авторкою бренду Metåfora, будемо знаходити потенціал у вживаних речах і матеріалах, які, здавалося б, втратили свою актуальність, та перетворювати їх на “автентичні” витвори декоративного та функціонального мистецтва.

І, що вже там, особисто ми з нетерпінням чекаємо можливості покататись на Єциглю (Ecygle)

Це електробайк нової, унікальної в своєму роді компоновки, що не має аналогів в світі.

Поспілкуємося з розробниками навчального конструктора MySAT, з дизайном та функціями справжнього супутника і з відкритим кодом.

І це тільки маленька частина з великої кількості цікавезних мейкерів, які везуть свої напрацювання, макети, прототипи, діючі моделі і ідеї на ярмарок.

Kyiv Maker Faire 🚀 – це частина міжнародного мейкерського руху. Головна ідея та філософія фестивалю – об’єднувати, виявляти та підтримувати людей, які створюють речі своїми руками і розумом.

Мейкери зберуться разом, щоб поділитися творчими здобутками, надихнути інших та надихнутися самим. Приєднуйся і ти до нас!

Всі подробиці про реєстрацію учасників/ць та відвідувачів/чок на ярмарок тут https://makerhub.org/kyiv-maker-faire-2024-invitation/

📝На Maker Faire на тебе чекає твоя персональна порція натхнення)

Подія проводиться в рамках проєкту TOLOCAR. Tolocar: Mobile Makerspaces in Ukraine — це програма, що фінансується Федеральним урядом Німеччини Bundesministerium für wirtschaftliche Zusammenarbeit und Entwicklung (BMZ) і виконується німецьким інститутом HIWW за підтримки GIZ Ukraine.