Активності розділені на дві частини. Перша це короткотривалі регулярні активності, такі як денні чи весірні навчальні класи в майстернях. Друга частина це резиденції, які травиють в залежності від запрошення 1-3 місяці та приймають українських мейкерів, а також дизайнерів, архітекторів, митців та інженерів.

Будь ласка, заходьте на сторінку раз на кілька днів, ми регулярно додаємо нові активності.

Короткотривалі:

Литва
Вільнюс, Ужупіс
VIVISTOP Užupis
активності з використанням традиційних та цифрових інструментів, для дітей/підлітків 8-15 років. Мова англійська, у крайньому випадку можуть знайти когось російськомовного.

Польща
Варшава, вул. Targowa 56
Robisz.to
активності для дітей та підлітків, допомога польських волонтерів, запрошення для дорослих українських мейкерів використовувати інструменти майстерні — деревообробка, лазерний різак, ЧПУ, ауділвізуальні, 3д друк, обладнання для шиття

Німеччина
Перелік відкритих майстерень з програмами для українських мейкерів.

Резиденції:

Перелік резиденцій та детальний опис умов можна знайти за посиланням на сайт наших партнерів MakerTour.fr. Натискайте на посилання, обирайте локацію, прокручуйте вниз до блоку “🏞 Welcoming makers for solidarity 🏞” та читайте умови резиденції та якщо вам підходить — пишіть вашу заявку на адресу вказану на сайті. Увага! Якщо не дуже володієте мовами, для листів-заявок сміливо користуйтеся сервісами перекладу на кшталт Гугл-переклад, волонтери які будуть читати заявки добре ставляться до таких листів.

Заходьте сюди регулярно, до переліку будемо додавати нові міста та країни.

Допомогти роботі ГО Мейкер Хаб можна на сторінці за посиланням.

Дякуємо!

Запитання стосовно класів та резиденцій залишайте будь ласка у формі зворотнього звязку.

Переможемо!