Десятки інженерок, науковців, швачок, майстрів, архітекторів, теслярів, митців, фахівців з 3д друку, аграріїв та радіоаматорів по кілька разів на день запитують нас чим вони можуть допомогти армії. Ми вирішили зробити хакатон для пошуку рішень та вирішення задач що виникають в умовах війни.

Прямо зараз нам надсилають завдання до вирішення практики військової справи. Тематика завдань доволі широка, від простих засобів гігієни до швидкого локального виготовлення маленьких партій корисних електронних пристроїв, від недорогих рішень пристроїв передачі малих пакетів даних “живий/жива” до приладдя для швидкого ремонту техніки, від рішень для розмінування до організації shadow factories.

Отже, хакатон відбудеться у цікавому віртуальному але закритому для широкого загалу форматі.

І ми набираємо людей/команди до участі. Враховуючи вищенаведене людей приймаємо тих, кого знаємо особисто, перетиналися на ярмарках мейкерів чи мітапах, або друзів друзів за рекомендаціями.

Також шукаємо варіанти фінансування для команд з дійсно ефективними рішеннями та великим попитом. Для таких команд потрібно буди налаштувати швидке виробництво, ми допоможемо з пошуком потужностей, та забезпечення людьми та необхідними матеріалами.

Підтримка роботи ГО Мейкер Хаб також допоможе в організації хакатону, деталі та реквізити для підтримки тут.

Будь ласка заповніть анкету учасника, ментора, або власника капіталу, чи зверніться напряму до організаторів. На сторінці різні форми, прокрутіть вниз.

До перемоги!

Форма для учасника

Форма для фінансового партнера