Ініціатива винагороджує найбільш інноваційні проекти в сферах, пов’язаних з екологічною сталістю. FAE Technology буде виготовляти прототипи електронних плат для трьох переможців.

Конкурс організовано спільно з FAE Technology S.p.A. – Benefit Corporation (“FAE Technology” або “Компанія”), Інноваційним МСП, що займається проектуванням, прототипуванням, інжинірингом та виробництвом інтегрованих електронних рішень, і оголошує запуск конкурсу “MY Maker PCBA: ваша електроніка для кращої планети” у співпраці з “Maker Faire Rome – The European Edition” та Farnell.

Ініціатива має на меті зібрати та винагородити найкращі інноваційні проекти, пов’язані з електронікою, спрямованою на стале розвиток. Участь безкоштовна та відкрита для мейкерів, компаній, організацій, стартапів, асоціацій, фондів та осіб повнолітнього віку, як італійців, так і іноземців, які можуть подати свої заявки до 15 вересня 2023 року до 12:00. Оцінку найцінніших пропозицій здійснить спеціально обраний оцінювальний комітет, який зустрінеться та оголосить переможців до 25 вересня 2023 року. Серед членів комітету, призначених організаторами конкурсу, – Мануель Лобаті, менеджер інновацій в FAE Technology.

У рамках одинадцятої ітерації “Maker Faire Rome – The European Edition“, що відбудеться у Римі з 20 по 22 жовтня 2023 року, на якому FAE Technology є партнером, компанія запропонує переможцям можливість представити свої інноваційні ідеї у просторі FAE Technology. Буде надана окрема стендова площа, де будуть представлені живі ігрові станції, демонстрації та розширена реальність, засновані на діяльності з розробки електронних систем. Крім того, FAE Technology виробить електронні плати, розроблені на основі переможних проектів.

Джанмарко Ланца, президент та генеральний директор FAE Technology, коментує: “FAE Technology вірить у створення постійної синергії з інноваційними екосистемами, прикладом яких є Maker Faire Rome та його спільнота. Особливо, коли інновація має на меті створення позитивного впливу з точки зору сталого розвитку, як у випадку з “MY Maker PCBA: вашою електронікою для кращої планети”. Захист планети та покращення якості життя є основними елементами цього конкурсу та представляють одні з найбільших викликів сьогодення та майбутнього. Електронна технологія стає все більш важливим інструментом для забезпечення конкретних рішень. Для FAE Technology особливо важливо запропонувати цю ініціативу на престижній платформі для європейської спільноти мейкерів, такої як Maker Faire Rome.”

Габріеле Брага, директор з маркетингу та продажу FAE Technology, коментує: “Реалізація прототипу представляє собою стратегічний момент в електронному дизайні, і це стає ще складнішим для мейкерів, особливо коли треба визначити відповідного технологічного партнера у межах обмежень бюджету. Через цей конкурс FAE Technology має на меті зробити реалізацію найінноваційніших ідей доступною, підтверджуючи своє зобов’язання підтримувати творців, стартапи, бізнеси та творчих людей, підтримуючи створення нових рішень і ноу-хау. Це зобов’язання набуває особливого значення під час проведення Maker Faire, де ми позиціонуємо себе як сприяючі інноваціям.”

Тема конкурсу “Електроніка для кращої планети” охоплює такі області, як агротехнології, циркулярна економіка, розумні міста, електрифікація та інше. Критерії оцінки будуть включати ступінь інноваційності, розвиток, масштабованість та реплікованість проектної пропозиції, а також її технічну осуществимість, ефективність та ефективність з точки зору поліпшення екологічної сталості. Учасникам необхідно подати ідею, супроводжену повним електронним проектом, включаючи діаграми, список матеріалів та файли конструкції Gerber. FAE Technology виготовить надруковані плати зборки (PCBA) для переможних робіт. Конкурс відкритий для мейкерів, включаючи фізичних осіб та компанії, що займаються академічною (студенти, дослідники, професори), інженерною, стартаповою, художньою та технологічною інновацією, які працюють у відкритому дизайні та участі для створення інноваційних електронних рішень.

Лоренцо Тальяванті, президент Римської торгової палати, заявляє: “Ця ініціатива повністю втілює дух Maker Faire Rome, який полягає в здатності залучати всіх ентузіастів інновацій, зокрема молодь, а також підприємства, університети та науково-дослідні установи, в доброчинних шляхах спільного проектування та навчання. Наша виставка є інклюзивною, зробивши технологію доступною для всіх, а не лише для професіоналів промисловості. Цілі конкурсу відмінно відповідають деяким ключовим темам майбутньої Maker Faire Rome у жовтні, зокрема електроніці, сталості та циркулярній економіці: ідеям для кращого світу”

Maker Faire Rome – The European Edition “Maker Faire Rome – The European Edition” (www.makerfairerome.eu) – це європейська подія, яка спрощує та демонструє технологічні інновації простим та доступним способом, з’єднує бізнес, науку, фізичних осіб та ідеї. Це виставка, де експерти промисловості, мейкери та інноватори об’єднуються, щоб поділитися своїми проектами з громадськістю. Крім виставки проектів та винаходів, вона пропонує майстер-класи, конференції та лабораторії. Maker Faire сприяє Римська торгова палата Риму та організує її внутрішній підрозділ Innova Camera, присвячене інноваціям та підприємницькому розвитку.