Старт 15 січня і ми вже відкрили реєстрацію, залітайте

Тема цього Тижня — самозарадність.


Разом підсилимо впевненість ваших учнів у вмінні протистояти викликам за допомогою, звичайно ж, інженерії та мейкерства. Для цього підготували 24 цікавезних завдання та 6 сценаріїв проведення уроків.

Що до чого?

🤖 Нагадуємо, ви можете провести Інженерний тиждень вперше чи втретє, якщо використовуєте на своїх уроках STEM-підхід або лише цікавитесь цим форматом. Крім навчальних матеріалів, ви отримаєте і методичні. Все дуже просто. У всіх все вийде 😉
🛠 Як завжди, для майстрування обираємо прості матеріали — безкоштовні або які можна придбати недорого чи які легко знайти.
⭐ Більшість завдань ми адаптуємо для виконання учнями з особливими освітніми потребами. Включайте їх в роботу над проєктами!
🏫 Інженерний тиждень можна провести будь-де: в державній, приватній або альтернативній школі, ліцеї чи гімназії, центрі з надолуження освітніх утрат або гуртку технічної творчості, у коледжі чи просторі розвитку. Усюди, де люблять нові знання.
🌍 Якщо ви за кордоном та працюєте зі спільнотою українських учнів, теж реєструйтесь. Долучайте їх місцевих друзів, чому б ні?
🙃 Разом із колегами ви можете залучити до мейкерства всіх учнів або тільки один клас. Більше — краще, але важливий кожен і кожна.

Про адаптивність

Ми розуміємо, що деякі школи працюють дистанційно або можуть перейти на таку форму в разі блекаутів. Тому готуємо сценарій і для дистанційного проведення Інженерного тижня. Не хвилюйтеся, за будь-яких умов ваші учні зможуть відчути себе інженерами та дослідниками й отримати задоволення та користь від участі в цій події.
Реєструйтесь, поширюйте цей допис серед колег з інших шкіл та освітніх центрів! Почнемо зовсім скоро⭐

Саме час для реєстрації

Інженерний тиждень проводиться спільно з Maker Hub в рамках програми TOLOCAR.

TOLOCAR — це програма, що фінансується Федеральним урядом Німеччини

Bundesministerium für wirtschaftliche Zusammenarbeit und Entwicklung (BMZ) і виконується німецьким інститутом HIWW за підтримки GIZ Ukraine.