Цього року ми втретє беремо участь у тижні мейкерів. Основна ідея — продемонструвати локальній спільноті і місту що ми є і нас дуже багато.
З 12 по 19 травня Європа святкую European Maker Week  (#EMWeek18) і ваша компанія, простір чи мейкерспейс мають можливість проявити себе як справжні мейкери, організувавши подію в рамках тижня цього року!
28 країн з Україною! Це наша спільна заслуга та радість.
Чому це важливо і корисно, бути на цій мапі:
Нас помічають та пам’ятають, компанії з України сприймаються як європейські
Ви зростаєте в глобальному контексті, та отримуєте присутність в переліку з найбільшими та найвідомішими мейкерськими точками світу.
Ви можете використовувати тиждень, як привід нагадати своїм клієнтам та партнерам і спільноті, що ви працюєте з огляду на міжнародні тренди. Крім того, як і участь в ярмарках, участь в European Maker Week, є додатковою цінністю для потенційних спонсорів, партнерів та донорських структур.
Що потрібно зробити:
Обрати формат: мітап, воркшоп, вечірка, барбекю, відкритий урок, лекція — все, що дозволяє ваш простір та фантазія
Зареєструвати його за посиланням: https://europeanmakerweek.eu/organize-an-event/
Надіслати нам посилання, щоб ми могли розповсюдити інфу в мейкерській спільноті і на сторінках наших 5 українських ярмарків
Використовувати хештег #EMWeek18 – щоб нас помітило більше мейкерів з усього світу!
Реєструйтеся прямо зараз! Хай всі бачать, що ви є на міжнародній мейкерській мапі!
Якщо потрібна допомога, ми завжди раді! Наприклад у нас є документальний фільм Makers і його перегляд з вашою спільнотою чи друзями це також подія. Звертайтеся.