25 березня в Києві пройде другий фестиваль RepRapUA від ГС “Українська Мейкерська Асоціація”. Інженери, ентузіасти та профі готові поділитися ідеями та напрацюваннями як застосовувати 3д-друк для розвитку бізнесу, науки, швидкого прототипування, повсякденного життя, освіти, протезування, соціальної та професійної адаптації ветеранів та тимчасово переміщених осіб.

Мета фестивалю: познайомити між собою професіоналів та початківців, великі компанії та маленькі майстерні. Всього у фестивалі беруть участь близько 60 учасників.
На місці можна буде порівняти технології та матеріали для друку, в тому числі інноваційні та авторські.
Формат: show&tell тобто “покажи і розкажи” передбачає велику кількість спілкування.

За словами засновника фестивалю Юрія Власюка, за останні 5 років технології 3D друку вже стали звичною частиною прототипування та виробництва, та продовжують відкривати нові можливості для високотехнологічних та традиційних галузей. Зараз саме час для того, щоб поділитися тим, що відбувається в українській спільноті. Після першого фестивалю RepRapUA у 2019 з’явилося значно більше гравців, нові технології та матеріали, а також нові виклики як широкомасштабне вторгнення, тому дуже важливо щоб фестиваль відбувся саме зараз.

Ми бажаємо надихнути комуну винахідців, дизайнерів, та бізнесів об’єднати знання та потенціал для розробки креативних рішень в момент кризи. Новітні практики у сфері 3д-друку можуть сприяти локальним проектам та позитивно вплинути на розвиток галузей захисту, медицини, будівництва, та багато інших в Україні.

Фестиваль організований ГС “Українська Мейкерська Асоціація”, за підтримки Малої Академії Наук України та Fab Lab MiRONAFT, які розвивають інженерний рух в Україні.

Подія дружня до дітей, рекомендуємо учням старшої школи.

Доступ на фестиваль – безкоштовний
Час роботи: 25 березня, 11:00 по 17:00

Стежити за проектом:
https://www.facebook.com/events/732794651809828/