5 липня в HUB 4.0 відбувся перший «Demo Day» стартап-акселератора «YEP», мережі, що надає підприємницьку освіту для молоді. Резиденти акселератора боролися за приз від The European Fund for Southeast Europe у розмірі 5000 євро.

До складу журі демодня входили: Станіслава Сергієнко, представниця EFSE, Володимир Кучер, СТО проектів ІТ-компанії Lucky Labs, Тетяна Романюха, виконавчий директор UAngel,Олександра Балкова, програмний директор WiseGuys, Денис Зернишкін, засновник «Gravitec», Григорій Стешенко, співзасновник та інноваційний директор YEP.

В результаті грант на розвиток свого продукту отримата команда BGTopi.

BGTopia – єдина компаніяв Україні, яка надає сервіс “коробки по підписці” з ексклюзивними настільними іграми. Кожні 3 місяці вони відправлятимуть відправляємо нашим передплатникам коробку, в якій знаходиться 1-3 унікальні настільні ігри, які більше ніде не можна придбати. Так само, в коробці можна знайти різний цікавий мерч, пов’язаний з настільними іграми!

 

Засновниці проекту звертаються до одних із найсильніших емоцій людини – цікавість і радість. Адже це так інтригує, що ж буде в коробці цього разу?

BGTopi розробляють настільні ігри, які будуть зрозумілі людям будь-якого віку. Команда працює з молодими талановитими українськими авторами, ілюстраторами.

Засновниця, Вікторія Завгородня за освітою я графічний дизайнер. Вона завжди любила настільні ігри, проектувала їх, але не розуміла, як можна зробити з цього бізнес-проект, окрім як просто їх продавати. В акселераторі вони з напарницею Ніною Попович з допомогою менторів придумали кілька способів монетизації – підписку на коробочки з іграми, а також кастомізовані ігри для компаній на подарунки співробітникам до свят.

До кінця липня BGTopia планує відкрити можливість замовлення коробочок з іграми, а вже у вересні покупці зможуть отримати перші ігри.

https://www.facebook.com/bgtopia

https://www.facebook.com/yepincubators/