Якщо у вас життєздатна ідея hardware або product design проекту – є шанс вибороти 20 000 USD на розвиток проекту

Product Idea Accelerator – це акселераційна програма стартап-студії Concepter та корпорації «Біосфера». Компанія Concepter вже відома своїми результативними запусками продуктів на краудфандингових платформах Kickstarter та Indiegogo. Concepter займається винаходом власних проектів та допомагає стартаперам перетворити їхні ідеї у сильний технологічний бізнес. Зареєструватися до літнього відбору Product Idea Accelerator можна до 12 липня 2018, 12:00 за Києвом за посиланням: http://bit.ly/2sZdRf9.

“Мета програма – зібрати разом команду людей, які працюють над чимось дійсно важливим і крутим. Минулого батча чверть заявок прийшла від закордонних проектів, переможцями у результаті стали каліфорнійський та український проекти”, – розповідає CEO Concepter Влад Тісленко. 

Хто може подаватися?

Програма розрахована на проекти, які планують збирати гроші через краудфандинг. Для участі в акселераторі бажано мати мінімально життєздатний прототип продукту.
Пріоритет для відбору становлять ідеї, що стосуються:

  • Consumer technology products в усіх сферах IoT, Smart Home, Robotics, Gadgets, Sound, Wearables, Appliances, Camera Equipment, 3D printing, DIY electronics etc.
  • Design products without electronics Household, Travel Goods, Techwear та більше
  • Інші проекти, які добре підходять під формат Kickstarter.

Стартапи, які подолають тестовий період, будуть запрошені до акселераційного етапу з інвестиціями у розмірі $20 000. Окрім грошової допомоги, проекти отримують:

  1. менторський супровід з усіх питань розвитку проекту, включно з виробництвом, логістикою, маркетингом та продажами;
  2. інженерну експертизу та залучення технічної команди компанії для створення продукту;
  3. вихід на краудфандинг: розробка бізнес-стратегії, дизайну, перших продуктів, PR-кампанії;
  4. правове сприяння для реєстрації компанії у США.

FB: https://www.facebook.com/concepter
Подати заявку: http://bit.ly/2sZdRf9
Детальніше: https://concepter.co/

Concepter – стартап-студія з R&D офісом у Києві. Компанія відома тим, що вже залучили завдяки краудфандингу більше $1 млн. Налагоджена мережа дистрибуції сягає більше 50 країн світу. Продукти, запущені на краудфандингу раніше: 
iblazr original и iblazr 2 – зібрано $155k і $255k відповідно;
Lunecase – зібрано $155k
Futo  – зібрано $200k
Delfast – зібрано $165k
City Jacket by Riot Division – зібрано $55k

Про минулий набір: весняний Demo day акселератору відбувся у межах наймасштабнішої української IT конференції iForum. Пітчингову сесія відкрив Джейсон Пеллмар, регіональний менеджер IFC – International Finance Corporation, який відомий тим, що залучив до України $3 млрд довгострокових інвестицій. Переможцями стали 2 стартапи:
Protect-My-Bike (США) – трекер для велосипедів, що перешкоджає їх крадіжкам.
nuka (Украина) – вічний Блокнот та Олівець. 

Зареєструватися до літнього відбору Product Idea Accelerator можна до 12 липня 2018, 12:00 за Києвом за посиланням: http://bit.ly/2sZdRf9. Для участі неважливе місце проживання, вік або професія, головне – ідея. Не впустіть шанс отримати інвестиції у $20 000 та успішно запустити власний продукт.