5 жовтня RepRaUA в бібліотеці КПІ

5 жовтня в бібліотеці КПІ пройде фестиваль RepRapUA від “МейкерХаб”. Інженери, ентузіасти та профі готові поділитися ідеями та напрацюваннями як застосовувати 3д-друк для розваг, повсякденного життя, бізнесу, науки, освіти. 

Мета фестивалю: познайомити між собою професіоналів та початківців, великі компанії та маленькі майстерні. Всього в фестивалі беруть участь близько 30 учасників. 

На місці можна буде порівняти технології та матеріали для друку, в тому числі інноваційні та авторські.

Формат: show&tell тобто “покажи і розкажи” передбачає виключно багато спілкування.

За словами засновника фестивалю Юрія Власюка, за останні 5 років технології 3D друку вже стали звичною частиною прототипування та виробництва, та продовжує відкривати нові можливості для високотехнологічних галузей. Зараз саме час для того, щоб поділитися тим, що відбувається в українській спільноті. 

Фестиваль організований ГО “МейкерХаб”, за підтримки Бібліотеки КПІ, Лабораторії Lampa та компаній Atmosphere, Plexiwire, Monofilament, які розвивають інженерний рух в Україні. Також підтримку надають Міністерство освіти і науки України, Відділ STEM-освіти ІМЗО, компанії Екструзія в русі, Червона Хвиля, SoftiCo.

Подія дружня до дітей, рекомендуємо також школярам старшої школи та студентам.

Доступ на фестиваль – безкоштовний

Час роботи: 5 жовтня, 11:00 по 17:00

Стежити за проектом: 

https://www.facebook.com/RepRapUA/
https://www.facebook.com/events/414652669147756/

Адреса:

пр. Перемоги, 37 Л, м. Київ, 03056

p.s. RepRap – це концепція Adrian Bowyer, коли один принтер друкує більшість запчастин для створення другого принтера — self-replicated machines.