Початок – об 11.00. Вхід – вільний

В наметах навколо фонтану науковці, вчителі, школярі, ентузіасти покажуть, що наука – це цікаво. В програмі фізичні та хімічні експерименти, мікроскопи, біологія, викопні рештки, робототехніка та електроніка, психологічні тести, літературні ігри та багато інших наукових цікавинок. На сцені відбудеться лекторій про міфи в науці – де шукати шарову блискавку, воду без ГМО та які байки міцно засіли в історії України. Особливістю цьогорічних Наукових пікніків буде «Майстерня здоров’я» з неформальними розмовами з лікарями у затінку парку.

Подія відбувається в рамках Року науки, Громадський проект м. Київ, завдяки підтримці киян, та за сприяння управління культури, туризму та культурної спадщини ШРДА та Київського молодіжного центру.

Наукові пікніки в Україні – ініціатива, що популяризує науку по всій країні з 2013 року. Фестиваль “Наукові пікніки” проходить щорічно в різних містах у вересні і у травні. В парках, скверах чи на площах знайомимо відвідувачів з науковцями, показуємо, що наука може бути цікавою. До пікніків залучаємо спеціалістів, науковців, ентузіастів, які діляться своїми знаннями з публікою. На пікніках не подаємо теорію, а захоплюємо, розважаємо, розкриваємо таємниці фізики, хімії, біології та інших сфер науки. Показуємо, що наука буквально усюди навколо нас. Ми мріємо, щоб усі любили науку так як ми її любимо. Тому пробуйте все, експериментуйте, спілкуйтеся з науковцями та розважайтеся по-науковому!

На пікніках спеціалісти, науковці, ентузіасти, діляться своїми знаннями з глядачами. Особливістю пікніків є те, що під час їх проведення не подається теорія, а використовуються практичні підходи, організатори захоплюють, розважають, розкривають таємниці науки та показують, що наука є всюди навколо нас.

Метою проекту є популяризація науки серед молоді: дітей, школярів, студентів, молодих батьків.

Більш детальну інформацію про подію можна отримати тут:

https://www.facebook.com/SciencePicnicsUA/

Велике прохання від популяризаторів науки — щоб Наукові Пікніки відбулися наступного, 2019 року, проголосуйте будь ласка за наш проект на Громадському Бюджеті, посилання.

Контакти організаторів:

Анастасія Шелевицька 093 300 76 69

Ксенія Семенова 063 954 85 20