У Всесвітній день захисту навколишнього середовища хочу поділитись із вами однією простою ідеєю:
👨‍🌾 Вирощуйте власну їжу! 🥬

В усьому світі це така ж авторитетна форма екоактивізму та свідомого споживання, як сортування, веганство, зіровейст, відродження паркових зон та захист тварин.
Адже захист навколишнього середовище – це також збереження родючості ґрунтів та біорізноманіття, реліктового насіння та наша з вами продовольча безпека.

Можливо хто не в курсі, але Україна не тільки вміє експортувати промислову кукурудзу на Китай. На сьогодні українські виробники є лідерами по постачанню Європи сертифікованими органічними продуктами.
А ще українські розробники нещодавно представили унікальні дрони, здатні розпилювати безпечні для довкілля засоби захисту рослин на органічних фермах.
Жити в гармонії з довкіллям – це тренд цивілізованих свідомих людей з активною громадянською позицією. Це спільноти, це субкультури, це унікальний неймовірний світ і світогляд.

Захист навколишнього середовища через вирощування власної їжі – це також маніфест, протистояння і боротьба. Відстоювання права на альтернативу, на комплексне бачення глобальних процесів через прості кроки.
👆 Цьому можна навчитись
Це може стати новим ремеслом, а можливо шляхом до виживання. На фоні тривожних закликів «збережіть моє робоче місце», я думаю саме шлях переглянути, як далі жити.
І перезавантажитись за літо.
Сьогодні захист довкілля і наша продовольча безпека, як ніколи тісно пов’язані. Саме для вас мої колеги підготували унікальні курси, де можна перепрофілюватися і отримати вектор нового розвитку, а можливо стати міжнародними тренерами, хтозна.
Тому, не зволікайте і реєструйтесь!

Найближчі заходи:
13-14 червня Семінар-практикум “Пермакультура теплих грядок Розума”
27 червня Сертифікаційний курс пермакультурного дизайну 2020 
1-30 серпня Ecovillage Design Education Course Ukraine 2020
#екодень #захистдовкілля #пермакультура #простежиття